14 Sau

Geriausi Lietuvos odontologai

Geras odontologasŠiuolaikinei implantologijai  Lietuvoje vos trisdešimt metų – pirmoji implantavimo procedūra Lietuvoje atlikta 1981 m. Tačiau ši odontologijos sritis kartu su šiuolaikine burnos, veido ir žandikaulių chirurgija labai sparčiai vystosi.
Per pastarąjį dešimtmetį atsirado daug naujų technologijų: kasmet tobulinami gydymo metodai, sukuriami patikimesni ir patvaresni dantų implantai, sunykusio žandikaulio kauliniam audiniui atnaujinti skirtos medžiagos. Ši taip sparčiai besivystanti odontologijos šaka ne vienam pacientui suteikė galimybę jaustis ir atrodyti lyg  turėtų natūralius dantis, sugrąžino pasitikėjimą savimi ir užkirto kelią rimtoms komplikacijoms. Tačiau  implantologijos paslaugas siūlančių klinikų gausoje lengva pasiklysti, o nuolatos atsinaujinanti odontologijos šaka kasdien iškelia naujus klausimus – pacientams reikalinga patikima ir teisinga informacija. Besiruošiant dantų implantacijai svarbios visos smulkmenos: pradedant tokiais klausimais „Kiek kainuoja?“ ar „Kiek laiko užtruks?“ ir baigiant pilnu procedūros apibūdinimu. Turėdami išsamią ir patikimą informaciją pacientai ne tik laiku kreipiasi į gydytoją, bet ir žino, ko tikėtis ir kur geriausia kreiptis. Dantų implantacija – svarbus ir nepigiai atsieinantis sprendimas. Todėl čia svarbiausi kriterijai yra techninė ir estetinė procedūros kokybė bei gydytojo profesionalumas. Kur ir kaip galima gauti tokią informaciją?
Lietuvos odontologai, priklausantys Tarptautinei implantologų draugijai – ITI – norėdami pacientams suteikti išsamias ir patikimas žinias apie implantologiją Lietuvoje, ėmėsi informacinio projekto. 2012 m. spalio 10 d. startavo naujas tinklapis.
Šios svetainės tikslas – informuoti ir šviesti pacientus implantologijos klausimais bei suteikti informaciją apie geriausius Lietuvos implantologus.
Projekto svetainėje galima rasti patikimą ir detalią informaciją apie dantų implantus ir implantavimo procedūrą, skirtingus gydymo būdus ir implantų priežiūrą. Taip pat galima susipažinti su implantologijos istorija bei šviežiausiomis šios ir kitų odontologijos šakų naujienomis, taip pat perskaityti aktualius straipsnius.
Tinklapyje pateikiamas patikimiausių implantologijos klinikų ir profesionaliausių Lietuvos implantologų, dirbančių įvairiuose Lietuvos miestuose, sąrašas. Šiame sąraše pateikiama kontaktinė odontologijos klinikų informacija ir gydytojo kvalifikacija. Taip pacientams, gyvenantiems skirtinguose Lietuvos miestuose, suteikiama galimybė pasirinkti aukščiausios kvalifikacijos gydytoją implantologą ir neišeinant iš namų užduoti jam rūpimus klausimus. Visi svetainėje  pristatomi gydytojai priklauso Tarptautinei implantologų draugijai, kurios nariais gali tapti tik aukštus profesinius kriterijus atitinkantys implantologijos specialistai. Šioje draugijoje susivienijo implantų gamintojai, tiriamosios laboratorijos, akademinė visuomenė ir odontologijos specialistai bendriems tikslams: implantologijos šakos vystymui ir specialistų tobulinimui.
Svetainėje galima sužinoti ne tik teorinius atsakymus ir gauti patarimus implantavimo procedūros klausimais, bet ir susipažinti su realia gydytojų patirtimi: bus talpinamos pacientų istorijos, aptariami ypatingi atvejai, pateikiama vaizdinė medžiaga, teikiamos rekomendacijos individualiems atvejams, pristatomos Lietuvos odontologijos klinikose taikomos inovacijos.
Lietuvos implantologai džiaugiasi galėdami pristatyti svetainę, kurioje rasite visą jus dominančią informaciją ir profesionalią pagalbą.

Mus rasite:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt