09 Sau

Jei domitės dantų implantavimo paslaugomis Vilniuje

Pacientas po implantavimoGyvenate Vilniuje ir norite rasti tinkamą dantų implantavimo kliniką? Tuomet jums bus įdomu susipažinti su klinikos dantų implantavimo paslaugomis. Klinika įsikūrė Vilniaus centre. Čia veikia net 5 odontologijos kabinetai, kuriuose atliekamos visos dantų gražinimo procedūros: nuo burnos higienos iki dantų implantavimo.

Padės įveikti įvairios kilmės dantų problemas

Klinikos odontologijos specialistai sako, kad dantų implantavimo paslaugų pacientams gali prireikti tiek dėl įgimtų dantų ir dantenų problemų, teik dėl netikėtai užklupusių ligų ir traumų ar tiesiog netinkamos dantų priežiūros. Dantų implantavimo klinikos Vilniuje odontologams nesvarbu, kas privertė apsilankyti jų kabinete – jiems svarbiausia kokybiškai išspręsti jų pacientams kilusias problemas.

Nors dantų implantavimas yra ilgai trunkantis procesas, jo rezultatai tikrai džiugina pacientus. Atkurti dantys leidžia laisvai mėgautis maistu, šypsotis nepridengiant burnos bendraujant su kitais žmonėmis.

Kuo dantų implantai pranašesni už dantų protezus?

Pasidomėję dantų implantavimo kainomis, pacientai kartais nesupranta, kodėl dantų implantai yra brangesnis dantų atstatymo būdas nei protezai. Iki šiol dantų implantavimas yra pat pažangiausias dantų atkūrimo „nuo nulio“ metodas. Pacientai ilgainiui užmiršta, kad jų burnoje – ne natūralūs dantys, o dirbtiniai jų pakaitalai.

Visų pirma, dantų implantai, kitaip nei protezai, sukurti taip, kad įaugtų į žmogaus žandikaulį ir taptų jo dalimi. Todėl implantai nejuda, jų nereikia tvirtinti specialiais klijais, išiminėti. Antra, dantų implantavimas leidžia išsaugoti aplinkinius, nepažeistus dantis ir jų audinius. Taip yra todėl, kad implantams nereikalinga papildoma atrama (kaip protezavimo atveju) ir aplink juos esančių dantų neprireikia šlifuoti.

Dar vienas dantų implantų pranašumas – paprasta jų priežiūra. Implantams nereikia jokių specialių valymo priemonių. Pakanka tų, kurias naudojate savo natūraliems dantims valyti: dantų pastos, šepetėlio, tarpdančių siūlo ir burnos skalavimo skysčio. Po dantų implantais (kitaip nei po protezais) nepatenka maisto likučiai, todėl jie yra higieniškas būdas atstatyti dantis. Be to, dantų implantavimo metu naudojamos itin patvarios medžiagos (dažniausiai – titanas), kurios žmogui tarnauja daugybę metų, gal net visą gyvenimą.

Jei nenorite, niekas nežinos, kad jūsų dantys implantuoti

Dantų implantas yra nematoma danties dalis. Tai mažas metalinis varžtelis, įsukamas į paciento žandikaulį ir atstojantis danties šaknį. Žaizdelei, atsiradusiai po įsukimo, sugijus, ant implanto maunamas dantų vainikėlis – karūnėlė. Ši danties dalis yra matoma kaip ir jūsų natūralūs dantys.

Ant implanto maunamas vainikėlis parenkamas tokios spalvos ir formos, kad vizualiai nesiskirtų nuo aplinkinių dantų. Šypsantis ar kalbant patys dantų implantai nebus matomi kitiems. Todėl, jei patys to nenorėsite, niekas nesužinos, kad jūsų dantys buvo implantuoti.