26 Sau

Implantų priežiūros patarimai

Dantų implantų priežiūraNuostabiai šypsenai, kuri Jus džiugins ne tik estetika, tačiau tai at ir funkcionalumu – siūlome rinktis implantus, kurie dažnai vadinami ne tik pačia inovatyviausia, tačiau ir geriausia galimybe. Kadangi vis daugiau žmonių išbando implantavimą, natūralu, kad jis plinta. Kuo daugiau apie jį sužino – tuo labiau džiaugiasi, kadangi netekus vieno arba kelių dantų toks jų atkūrimo būdas yra ne tik geriausia, tačiau dažnai ir vienintelė galimybė.

Jeigu šiuo metu Jums yra aktualūs dantų implantai – siūlome užsisakyti paslaugas klinikoje „Dantų estetika“. Čia Jūsų laukia ne tik kokybiškos paslaugos, tačiau taip pat ir patarimai, kurie padės ilgiau džiaugtis tvarkingais dantimis.

Keliais esminiais, tačiau universaliais patarimais dalijasi ir specialistai šiame straipsnyje, tad susipažinkite ir po procedūros – tinkamai rūpinkitės savo naujais dantimis, kurie atrodo kaip tikri.

  1. Dantų valymui labai svarbu naudoti tik tam skirtas priemones. Kai kurie galvodami, kad implantai yra tik dirbtiniai dantys – jų valymui ir net akmenų panaikinimui išbando smeigtukus arba sąvaržėles, kurios dažniausiai sugadina danties paviršių, tad jis nebeatrodo taip natūraliai. Atsiminkite, kad subraižius metalinius paviršius reikės vėl kreiptis į specialistus, kad jie juo nupoliruotų. Tai kainuoja ir laiką, ir pinigus, tad tinkamos valymo priemonės, žinoma, yra būtinos.
  2. Valymui visada siūlome naudoti burnos irigatorius. Mitas, kad jie reikalingi tik tiems, kurie turi breketus arba plokšteles, kuriose dažniausiai kaupiasi maisto likučiai. Tikrai ne. Tiek dantų implantai, tiek natūralūs dantys turtų būti valomi kuo detaliau, kadangi tai padeda pašalinti minkštąsias apnašas, kurios vėliau virsta kietosiomis ir tuo pačiu akmenimis.

Deja, nuo to genda tiek tikri dantys, tiek implantai. Burnos irigatorius sėkmingai pasiekia net ir sunkiai šepetuku pasiekiamas vietas, tad pašalinu apnašas – išsaugosite savo dantų kokybę. Žinoma, ir estetiką.

  1. Renkantis Jūsų burnos ertmei labiausiai tinkamus dantų šepetukus – visada siūlome tartis su odontologais, kurie pagal Jūsų burnos poreikius gali pasiūlyti ir labiausiai tinkamus. Svarbiausia taisyklė yra implantams rinktis tokius, kaip ir skirtus tikriems dantims. Tai yra – jie turi būti ne per kieti, žinoma, puikiai pasiekti atokesnes vietas. Visada geriausia rinktis tuos, kurie yra gaminami profesionalų. Jie dažniausiai sertifikuoja savo gaminius, tad galite būti ramus dėl jų kokybės.
  2. Lygiai taip pat reikia rinktis tokias dantų pastas, kuriose yra nėra neigiamą poveikį turinčių komponentų. Geriausia rinktis tokias, kuriose yra mažiau fluoro, tačiau kažkiek jo turi būti. Visada naudinga pasitarti su savo stomatologu, kuris atsižvelgdamas į Jūsų poreikius pasiūlo ir pačias geriausias alternatyvas.
  3. Galiausiai reikia nepamiršti priemonių, kurios skirtos tarpdančių valymui. O juos reikia prižiūrėti i tokiu atveju, kai burnoje yra protezai, ir tokiu atveju, kai tikri dantys. Alternatyvų yra ne viena. Nuo tarpdančių šepetėlių iki specialių siūlų, galiausiai, krapštukų. Svarbiausia naudoti priemones, kurios yra skirtos būtent tarpdančių valymui, nes pašaliniai, tam neskirti daiktai, deja, gali sudirginti dantenas ir net sukelti uždegimus.

Nuostabiai šypsenai nereikia daug. Nei daug laiko, nei specialių priemonių. Svarbiausia yra reguliarumas. Tik tokiu atveju galėsite ne tik išsaugoti natūralius dantis, tačiau ir būti tikru, kad implantai – gerai prižiūrimi. Juk jie – visam gyvenimui.