10 Sau

Dantų implantai Straumann

Straumann implantaiJeigu nesate girdėję, kas yra dantų implantai, paprasčiausias paaiškinimas būtų toks: implantas – tai metalinis, varžtelį primenantis danties šaknies pakaitalas, įsukamas į žmogaus žandikaulį. Ant danties implanto yra tvirtinamas pats dirbtinis dantis, kitaip vadinamas protezu. Praradus dantį, implantas yra vienas iš kokybiškiausių ir patikimiausių būdų jį atkurti (alternatyva galėtų būti dantų tiltelis).

Jeigu jums jau teko domėtis dantų implantais, tikriausiai teko girdėti ir apie visame pasaulyje populiariausius bei kokybiškiausius implantus, gaminamus Šveicarijoje ir žinomus Straumann vardu. Norime informuoti jog Straumann implantai Alytuje yra naudojami klinikje Albadenta”. Kodėl šie implantai tokie populiarūs? Kuo jie skiriasi nuo bet kurių kitų dantų implantų?

Atsakymas vienas – kokybė. Straumann gamintojai investuoja daug lėšų į nuolatinę Šveicarijos gamykloje ruošiamų dantų implantų kokybės priežiūrą ir jos gerinimą. Kiekvienas implantas yra patikrinimas daugybe skirtingų testų, įvertinančių implantų patvarumą, paviršiaus savybes ir kitus kokybinius kriterijus. Straumann išskirtinis ženklas – dantų implantų tvirtumas, itin aukštas prigijimo laipsnis, sparčiai artėjantis link 100 procentų ir implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Europoje galima įsigyti daugiau nei šimto skirtingų gamintojų siūlomus dantų implantus. Iš pirmo žvilgsnio, visi implantai yra vienodi: jie turi tas pačias sudedamąsias dalis (kūgio formos pagrindinę dalį ir sriegį). Vis dėlto implantai yra skirtingi ir tas skirtumas nėra matomas plika akimi – tai dantų implanto paviršius. Straumann dantų implantų paviršius gaminamas iš tokių medžiagų, kurios kuo geriau „įaugtų“ į žandikaulį (taip implanto atmetimo rizika sumažinama iki minimumo) ir būtų kuo artimesnė natūraliai žmogaus burnos mikroflorai.

Nenuostabu, kad tokie dantų implantai yra ne tik kokybiškiausi ir populiariausi, bet ir vieni brangiausių, tačiau kitaip nei kitų gamintojų siūlomi dantų implantai, Straumann užtikrina viso gyvenimo garantiją savo gaminiams. Vadinasi, kartą sumokėję už Straumann dantų implantą ir ant jo tvirtinamą danties protezą, atsiradus poreikiui koreguoti jau implantuotą dantį gausite naują implantą ar bet kurią ant jo tvirtinamo dantų protezo detalę nemokamai. Ši garantija galioja ne tik visą paciento gyvenimą, bet ir kone visame pasaulyje (daugiau nei septyniasdešimtyje šalių!). Papildomus kaštus implantuoto danties korekcijai sudaro tik odontologo darbo apmokėjimas.

Straumann dantų implantus savo pacientams rekomenduojantys Alytaus odontologai sako, kad šie implantai yra labiausiai moksliškai ištirti visame pasaulyje. Straumann implantavimo sistemą jie laiko gerai apgalvota ir patikima, siūlančia labai platų implantų ir dantų protezų detalių asortimentą. Straumann implantai ypač pasiteisina esant sudėtingai paciento žandikaulio situacijai (pavyzdžiui, kai trūksta kaulo, į kurį reikia sriegti dantų implantą ar danties implantavimo procedūra yra labai rizikinga). Esant ypač išskirtinei situacijai, Straumann implantai gali būti gaminami pagal individualų užsakymą Šveicarijoje esančioje gamykloje. Būtent Straumann dantų implantus labiausiai rekomenduoja ir tarptautinė implantologų asociacija.

Mus rasite:
UAB “Albadenta”
Pulko g. 23, Alytus  (Alytaus rajono savivaldybės kieme)
Tel. registracijai : +370 640 64141
El. paštas: info@albadenta.lt